Ime i prezime:
Vukašin Panić
 
Datum rođenja:
12. 9. 1959.
 
Mjesto rođenja:
Brčko
 
Prebivalište:
Slijepčevići kod Brčkog
 
Stranačka pripadnost:
SNSD
 
Poslanik od:
31. 5. 2006.
 
Dužnost u Skupštini:
poslanik
 
Stručna sprema:
VSS
 
Strani jezici:
njemački
 
Biografija:
Rođen 9.2.1959. godine. Po profesiji je diplomirani inžinjer mašinstva. Diplomirao 1983. godine u Banjaluci.
Od 1985. do 2004. godine radio u Tvornici akumulatora „Tesla“. 
Od 20. 1. 2005. godine do 31. 5. 2006. godine bio je šef Odjeljenja za obrazovanje u Vladi distrikta Brčko, a od 1. 6. 2006. godine poslanik
Skupštine Brčko distrikta BiH. Ponovno je izabran za poslanika 2008. godine kao kandidat Koalicije SP – PSRS. Oženjen, otac troje djece.
 
Kontakt:
Telefon:
E-mail:Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Napomena: Poslanici Skupštine Brčko distrikta BiH sami su ispunili obrazac s biografskim podacima, isključivo za potrebe prezentacije na Web-stranici. Vrsta i obim podataka koji su objavljeni na ovoj stranici predstavljaju njihov vlastiti izbor a Stručna služba Skupštine intervenisala je samo u slučaju pravopisnih i gramatičkih grešaka.