MILIĆ I FILIPOVIĆ ODRŽALI RADNI SASTANAK S NORVEŠKIM VELEPOSLANIKOM
Predsjednik i dopredsjednik Skupštine Brčko distrikta BiH Siniša Milić i Ivo Filipović održali su danas u prostorijama Skupštine radni sastanak s veleposlanikom Kraljevine Norveške u BiH Olavom Reinertsenom i njegovim suradnicima.
Milić i Filipović upoznali su veleposlanika o trenutačnoj političkoj situaciji u Brčko distriktu, koja je ocijenjena stabilnom, te da se intenzivno radi na unapređenju kvalitete života u ovoj lokalnoj zajednici kroz stvaranje uvjeta za investicije, a sve radi sprječavanja odljeva stanovništva iz Distrikta.





